Hotel Klimczok ∗∗∗∗

Luksusowy Hotel Klimczok Resort & SPA w Szczyrku położony jest u stóp Klimczoka ( 1117 m.n.p.m)
w czym kryją się niezapomniane  widoki Pasma Baraniej Góry w Beskidzie Sląskim.


To wyjątkowe miejsce stworzone  z myślą o doskonałej atmosferze i klimacie przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań businessowych, konferencyjnych i szkoleniowych. Wysoki standard, wyśmienita kuchnia ,bogata i urozmaicona to dopełnienie oferty , która potrafi zadowolić najwybredniejszych Gości.

9 klimatyzowanych Sal Konferencyjnych ( sale kameralne , wykładowe i największa sala kongresowa dla 500 osób) są w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Komfortowe  pokoje i apartamenty w Hotelu Klimczok są przestronne a ich wyposażenie przemyślane tak aby było miejsce do pracy i relaksującego wypoczynku po spotkaniach edukacyjnych.

Odpoczynek proponujemy w pięknych pomieszczeniach SPA z termalnym basenem, oryginalnym tarasem do opalania z zewnętrznym jacuzzi, oudoorową siłownią plenerową, ogrodach hotelowych i szałasem leśnym w którym odbywają się liczne imprezy o charakterze regionalnym jak również  wspaniałe zabawy integracyjne  przy grillowanych specjałach. Wieczorami bajeczne kolory nocnego klubu Grota zachęcają do aktywacji na parkiecie dyskoteki  a spokojniejszy klimat szkockiego pubu  Higlander zaprasza do rozmów i dyskusji przy  złocistym kuflu piwa.

Zapraszam do Hotelu Klimczok Resort SPA w Szczyrku gdzie   doskonałą organizację konferencji połączymy z cudownym wypoczynkiem i estetycznymi doznaniami w krajobrazie polskich gór.

 

 

 

Home Hotel Hotel Klimczok ∗∗∗∗