Rekomendacje

  1. Jednoznacznie pozytywną opinię formułuję na podstawie siedmioletniego okresu współpracy z Panią oraz ocen przekazywanych mi przez uczestników konferencji. Zarówno Pani działalność w zakresie przygotowania konferencji,  jak też opieka podczas jej trwania są godne polecenia organizatorom innych konferencji.
  2. „(…) wyrażam serdeczne podziękowanie i uznanie Pani osobiście, jak też całemu Personelowi Meta za profesjonalne świadczenie usług noclegowych i gastronomicznych. (…) Jednocześnie pozytywną opinię formułuję na podstawie pięcioletnigo okresu własnych obserwacji oraz ocen przekazywanych mi przez uczestników konferencji. Hotel Meta jest biektem godnym polecenia organizatorom innych konferencji.”

    

  3. „Instytut Języka Angielskiego składa serdeczne podziękowania p. Ewie Białogórskiej i całemu personelu hotelu META za profesjonalne zorganizowanie Konferencji (…). Wszyscy uczestnicy byli pod wielkim wrażeniem zarówno zastanych warunków, jak i zaangażowania wykazanego przez wszystkie osoby uczestniczące w obsłudze tego przedsięwzięcia.”

    

  4. „Hotel Meta jest wspaniałym organizatorem, potrai zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania. Będę polecać Państwa usługi zarówno hotelowe jak i gastronomiczne.”

    

  5. „(…) Wiem, że nie jest zadaniem łatwym spełnienie często nadmiernych i wzajemnie sprzecznych oczekiwań uczestników konferencji. Duża kultura osobista i życzliwość Personelu oraz dbałość o gości sprawiają, że pobyt przebiega w sympatycznej atmosferze.”

    

  6. „(…) wyrażam swoje uznanie (…) za starani aorganizacyjne, fachową i proesjonalną obsługę oraz wspaniały serwis z jakim spotkaliśmy się podczas trwania naszej konferencji. Z prawdziwą przyjemnością, zadowoleniem i odpowiedzialnością polecamy Hotel „Meta” i jego usługi wszystkim, którzy chcą być należycie, rzetelnie i profesjonalnie potraktowani.”

    

  7. „(…) Polecamy Hotel META i jego usługi jako w pełni profesjonalne, wykonan z dużym zaangażowaniem, starannością i dbałością o obsługiwanego klienta.”

    

  8. „(…) Państwa zaangażowanie, otwartość i przychylność miały dla nas bardzo duże znaczenie. Nawet w sytuacjach trudnych potrafiliście Państwo wyjść na przeciw naszym oczekiwaniom. Wspaniałą atmosfera, bardzo dobra kuchnia, miły, uprezjmy personel miały niewątpliwie wpływ na to, że wspołpraca z Państwem była sukcesem.
Home Rekomendacje