Hotel Meta ∗∗∗∗

 

Hotel METlogo 126x160A  Resort&Vine SPA w Szczyrku  to wyjątkowe miejsce do którego zapraszam wszystkich Organizatorów  Konferencji współpracujących z naszą Firmą.

Wielofunkcyjny potencjał obiektu spełni wszelkie oczekiwania zarówno dla optymalnych warunków 7 Sal Konferencyjnych, których nowoczesne wyposażenie , klimatyzacja i dostęp do chwili relaksu w czasie coffe break jak również form spędzenia czasu wolnego po trudach dnia.

Hotel posiada 3 restauracje, klimatyczną salę kominkową z  drink barem a także  utrzymany w stylu regionalnym Grill z brzuchatym piecem przy którego cieple wesołe nuty wyśpiewują młodzi, dziarscy   Górale. Wokół obiektu pięknie zagospodarowany teren pozwala na organizację ciekawych imprez integracyjnych w Parku Grillowym, przy letnim basenie z drink barem, kortach tenisowych czy w jesienno zimowe dniu na lodowisku.

Hotel położony jest tuż przy wyciągu narciarskim na sam szczyt Skrzycznego ( 1257mnpm) , najwyższego w tym  rejonie Beskidów. Oryginalne, nowoczesne SPA  Hotelu META zapewnia komfort i wypoczynek jak również daje wiele  możliwości poprawienia   wyglądu ciała i wzmocnienia go na dalsze pracowite dni. Podczas pobytu w  hotelu nasza Firma zapewnia pełną opiekę organizacyjną aby konferencja przebiegała zgodnie z przewidywanym harmonogramem i w atmosferze pełnego profesjonalizmu.

 

 

Home Hotel Hotel Meta ∗∗∗∗